PRODEJ A MONTÁŽ STŘEŠNÍCH OKEN FAKRO

STŘEŠNÍ OKNA ZN. "FAKRO"

OVLÁDÁNÍ

Použitý systém kování zaručuje pohodlnou a praktickou obsluhu:

při umývání je možné křídlo otočit o 180°
pootevřené okno zůstává v libovolné poloze
bezpečnostní pojistka v okenním křídle blokuje pootevřené okno nebo okno v mycí poloze

TEPLO

Pro zlepšení tepelné izolace jsou používána pokovená skla a meziskelní prostor je vyplněn argonem.
Střešní okna FAKRO jsou osazena energoúspornými dvojskly ve třech variantách:
FAKRO TERMO (k = 2,55 W/m2K)
FAKRO TERMO PLUS (k = 1,3 W/m2K)
FAKRO TERMO LUX (k = 1,1 W/m2K)

SVĚTLO

Ve srovnání s ostatními střešními okny používá FAKRO o 10% větší zasklení. Je umožněno tím, že větrací klapka je konstrukčně umístěna v rámu okna a nikoliv na úkor zasklení.

VĚTRÁNÍ

Třístupňová aretace ve spodní části okna umožňuje různou intenzitu větrání. Větrací klapka umístěná v horní části okenního rámu umožňuje přístup čerstvého vzduchu při zavřeném okně. Větrací klapka v oknech FAKRO vykazuje vyjímečně dobré akustické i filtrační vlastnosti. Všechna okna FTP, FTL mají tuto větrací klapku už ve standardním provedení.

BEZPEČÍ

Střešní okna FAKRO jsou standardně osazována bezpečnostními tvrzenými skly (typ FTL skly lepenými), která mají zvýšenou odolnost proti rozbití.

TRVANLIVOST

Střešní okna FAKRO jsou ve standardním provedení vyrobena z borovicového dřeva, impregnovaného pod tlakem, dvojnásobně lakovaná. Hliníkové oplechování je opatřeno polyesterovou ochranou, která je odolná proti UV záření. Spojovací materiál je z nerezové oceli.

CENA

Všechna výše uvedená vybavení se nachází v každém okně FAKRO už ve standardním provedení. Při porovnání s ostatními střešními okny tyto konstrukční prvky nejsou za příplatek, tudíž je toto okno cenově dostupnější každému z vás.


home page